Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018 Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


http://www.epsath.gr

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00    
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00    
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00    
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/09/17 17:00    
ΡΟΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/09/17 17:00    
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/09/17 17:00    
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/09/17 17:00    
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 17/09/17 17:00    




2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            




3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΡΟΥΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΡΟΥΦ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            




5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΡΟΥΦ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            




7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            




9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΡΟΥΦ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            




11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΡΟΥΦ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            




13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            




15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΡΟΥΦ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΡΟΥΦ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            




17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΡΟΥΦ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            




19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            




21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΡΟΥΦ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            




23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            




25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦ            




27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΡΟΥΦ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            




29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ            
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ            
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ            
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            




30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ            
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ            
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ            
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ            
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ            

Background Image

Header Color

:

Content Color

: