Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018 Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
- Published in NEWS
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη. |
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 16/09/17 | 17:00 | ||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Σάββατο | 16/09/17 | 17:00 | ||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 17/09/17 | 17:00 | ||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 17/09/17 | 17:00 | ||
ΡΟΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 17/09/17 | 17:00 | ||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 17/09/17 | 17:00 | ||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 17/09/17 | 17:00 | ||
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 17/09/17 | 17:00 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ |
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦ |
27η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
28η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ |
29η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ||||||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ||||||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ||||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ | ||||||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ||||||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
30η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ||||||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ||||||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ||||||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ||||||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||||||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ |